Lietuvos rinktinė varžovams antrajame kėlinyje leido pelnyti tik 4 taškus ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 28:18. Po trijų kėlinių lietuvių pranašumas siekė tik 2 taškus (47:45), bet per paskutines 10 min. Lietuvos krepšininkai atsilaikė ir iškovojo pergalę.

Algimanto Šato treniruojamai Lietuvos rinktinei 21 tašką pelnė Gediminas Žukas, 11 - Andrejus Ženevičius, 9 - Robertas Puzinas, 8 - Mantvydas Vaičiulis, 7 - Justinas Navlickas, 4 - Arvydas Bareikis, 3 - Karolis Birieta (9 atk. kam.).

Finale Lietuvos komanda žais su Venesuelos ir Ukrainos poros nugalėtoja.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)