Grupės varžybose lietuviai iškovojo vos vieną pergalę bei patyrė dvi nesėkmės bei į kitą etapą žengė su tuščia sąskaita.

Tačiau Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmadienį parodė, kad ginklų sudėti neketina.

Ispanams tai buvo pirmoji nesėkmė - Ispanija grupės varžybose laimėjo visas trejas rungtynes.

Rungtynės prasidėjo lygiu žaidimu, o įpusėjus susitikimui Lietuva turėjo 6 taškų pranašumą - 40:34.

Po pertraukos lietuviai žaidė kaip ant sparnų, laimėjo trečią ketvirtį 14 taškų skirtumu (24:10) bei prieš paskutinį kėlinį atitrūko 20 taškų skirtumu - 64:44.

Paskutinėje rungtynių dalyje Lietuvos rinktinė nemažino apsukų bei šventė įtikinamą pergalę - 82:60.

Lietuva: Edgaras Ulanovas 28 (6/9 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 4/6 baudos, 6 atk. kam.), Egidijus Mockevičius 20 (8/12 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Vytenis Čižauskas (0/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), Žygimantas Skučas ir Paulius Vaitiekūnas po 8, Arnas Butkevičius 7, Dovydas Redikas 3 taškai (6 rez. perd.).

Ispanija: J.Fernandezas 15, A.Abrinesas (8 atk. kam.) ir J.Olaizola - po 11.

Antradienį Lietuvos rinktinės varžove bus Turkijos ekipa.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):