Rungtynių Stambule pradžia buvo palanki lietuviams. Jie žaidė agresyviai ir solidžiai. Tačiau antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Po didžiosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, tačiau pergalė buvo turkų pusėje.

Turkai po lietuvių krepšiu sugebėjo atkovoti net 20 kamuolių, kai lietuviai – tik 7. Tai suteikė šeimininkams žymiai daugiau galimybių kartoti metimus. Tai atsispindi ir dvitaškių statistikoje. Lietuvos rinktinės dvitaškiai – 15/26, Turkijos – 27/58.

Rezultatyviausiai iš lietuvių vėl žaidė Martynas Varnas, kuris pelnė 15 taškų (4/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/8 baudų metimų). Po 11 taškų įmetė aukštaūgiai Laurynas Birutis (9 atkovoti kamuoliai) ir Regimantas Miniotas (3/5 tritaškių).

Šių rungtynių išvakarėse lietuviai laimėjo prieš serbus 70:62. Ketvirtadienį Lietuva žaidžia su Makedonijos bendraamžiais.

Tuo metu Lietuvos U18 vaikinų rinktinė trečiadienį Druskininkuose žaidė kontrolines rungtynes su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda ir gavo pamoką. Savo gretose nemažai profesionaliuose klubuose rungtyniaujančių krepšininkų turintys „studentai“ įveikė Rimanto Grigo globojamą rinktinę 94:74 (20:20, 28:12, 21:19, 25:23). Tai buvo pirmosios aštuoniolikmečių kontrolinės rungtynės rengiantis Europos čempionatui.

Labiau patyrę VDU komandos krepšininkai vertė U18 rinktinę dažnai klysti – prarastų kamuolių santykis 19:28. Lietuvos rinktinė taip pat nusileido varžovams atakuodama iš 2 ir 3 taškų zonų.

Lietuvos U18 rinktinėje geriausiai sekėsi puolėjui Gyčiui Masiuliui, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. 15 taškų ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo Arnoldas Kulboka.

Iš „studentų“ rezultatyviausiai rungtyniavo praėjusį sezoną LKL žaidęs Tauras Jogėla – 16 taškų. 15 įmetė Paulius Sorokas.