Po 12 taškų mūsiškiams pelnė Martynas Echodas (11 atk. kam.), Martynas Sajus ir Margiris Normantas, 11 prie pergalės pridėjo Laurynas Birutis, 10 – Kristupas Žemaitis (4 rez. perd.).

Tačiau naudingiausias ketvirtfinalyje buvo iš 9 žaidusių krepšininkų mažiausiai taškų surinkęs Regimantas Miniotas. Per 28 minutes jo sąskaitoje – tik 3 taškai, tačiau net 15 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 17 naudingumo balų.

Vis tik šią pergalę kiek apkartino Tautyvdo Paliukėno trauma – 192 cm ūgio gynėjas ketvirtame kėlinyje gindamasis slystelėjo ant parketo, kryptelėjo kairę čiurną ir, viena koja nušuoliavęs ant atsarginių žaidėjų suolelio, nuo daugiau nebepakilo.

Pusfinalyje mūsiškių jau laukia akistata su Turkijos 20-mečiais, kurie be didesnio vargo 83:72 įveikė Italijos komandą. Tiesa, galutinis rezultatas neatspindi tikrosios turkų jėgos, nes po trijų kėlinių jie turėjo net 28 taškų persvarą.

DELFI primena, kad Helsinkyje vykstančiose Europos jaunimo pirmenybėse lietuviai A grupėje 68:90 neprilygo Turkijai, net 128:69 nušlavė Vengriją ir itin apmaudžiai 77:78 suklupo prieš Vokietiją. Negana to, Lietuvos komanda prarado vieną savo lyderių Martyną Varną, kuriam lūžo pėdos kaulas.

Visgi aštuntfinalyje vos iš grupės išsikapstę lietuviai 81:62 įrodė savo pranašumą prieš šeimininkus Suomijos krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)