Aktyviai rungtynes pradėję trenerio Edvino Justos auklėtiniai didžiausią spurtą surengė įpusėjus pirmajam kėliniui ir pratęsė antrojo pradžioje. Atkarpą jie laimėjo 20:0 ir pasiekė persvarą 29:14. Toliau Lietuvos ekipos, sudarytos iš projekto „Talentų U15 karta” dalyvių, pranašumas pries kroatus tik didėjo.

Skirtingai nuo pirmojo mačo Lietuvos penkiolikmečiai ryškiai laimėjo kovą po krepšiais (56:34, po varžovų krepšiu nusiimdami 24 kamuolius).

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Laurynas Vaištaras (15 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai). 14 taškų pridėjo kapitonas Nojus Pankratjevas, po 10 – Gytis Pranskūnas ir Rokas Rutkus.

Kroatijos ekipai daugiausia taškų pelnė kapitonas Dino Bistrovičius – 12. Jis buvo vienintelis „Cibona” krepšininkas, įmetęs daugiau nei 8 taškus.

Šeštadienį (15.30 val. Lietuvos laiku) lietuviai susitinka su šešiolikmečiais iš Stambulo „Fenerbahce” klubo (Turkija). Rungtynes tiesiogiai galima stebėti internetu http://madeinpms.altervista.org/web-tv/.

Turnyre be Lietuvos ekipos dalyvauja Madrido „Real”, Belgrado „Partizan”, Zagrebo „Cibona”, Bambergo „Brose”, Stambulo „Fenerbahce”, Romos „Stella Azzurra” ir Romos „PMS Basketball” komandos.