"EnBW":
Jerry Greenas ir Miljanas Goljovičius po 16, Povilas Čukinas 13, Gordonas Scottas ir Je'Kelas Fosteris po 11.

"Skyliners": Travonas-Levaras Bryantas 12, Ericas Chatfieldas ir Jimmy McKinney po 9.

Lenkijos krepšinio lygoje sekmadienį vykusiose rungtynėse pergales šventė abu "lietuviški" klubui. Titulą ginantys Sopoto "Prokom Trefl" namie 83:72 (25:16, 19:18, 17:20, 22:18) nugalėjo Starogardo "Polpharma".

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Donatas Slanina. Jis per 32 minutes pelnė 17 taškų (1/2 baudų metimų, 2/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių) ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Masiulis per 20 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 2, o perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojams Rashidas Atkinsas pelnė 15, Christianas Dalmau 14, Fylipas Dylewičius - 11 taškų.

Kitose rungtynėse Varšuvos "Polonia" rezultatu 85:73 (21:14, 14:21, 20:20, 30:18) įveikė vieną čempionato lyderių Vroclavo "Slask" klubą.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Rolandas Alijevas. Jis per 36 minutes pelnė 23 taškus. Lietuvis įmetė visus 8 baudų metimus, taip pat pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei 3 tritaškius iš 6. R.Alijevas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 kartus suklydo.

Taip pat 23 taškus nugalėtojams pelnė neseniai Lenkijos krepšinio lygos "Žvaigždžių dienoje" laurus skynęs Gatis Reynoldsas. Ryano Lorthridge'o sąskaitoje - 17 taškų.

Pralaimėjusiems Deanas Oliveris pelnė 22, Zendonas Hamiltonas ir Dominykas Tomčykas po 11, o Brandunas Hughesas - 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.