Antroje vietoje žengia Rimanto Kaukėno Kantu "Vertical Vision" su trijomis pergalėmis. Nors tokį pat rezultatą turi net 7 ekipos, tarp kurių yra ir Ramūno Šiškausko Trevizo "Benetton", tačiau R.Kaukėno klubas lenkia visus juos pagal geresnį įmestų ir praleistų taškų skirtumą.

Kalabrijos Redžo "Viola" - Trevizo "Benetton" 69:94 (20:24, 18:13, 21:30, 10:27).

"Benetton" krepšininkams iki didžiosios pertraukos sunkiai sekėsi kovoti su šeimininkų gynyba. Tačiau antroje susitikimo pusėje krepšys tarsi atsirišo ir "Benetton" taikliais metimais palaidojo visas "Viola" viltis švęsti pergalę.

Vėl sėkmingai rungtyniavo Lietuvos krepšininkas Ramūnas Šiškauskas. Naujasis "Benetton" pirkinys per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 7/8 baudų), sykį sugriebė kamuolį, po du kartus jį perėmė ir prarado bei išprovokavo 7 oponentų pražangas.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Marlonas Garnettas, surinkęs 24 taškus (5/7 tritaškių). 13 pridėjo Paccelis Morlende'as, o 12 - Massimo Bulleri.

Šeimininkams 16 taškų surinko Nicolas Mazzarino, 13 - Lavellis Blanchardas, o po 12 pridėjo Terrence'as Rencheris bei Casey Shaw (11 atk. kam.).

Pezaro "Scavolini" - Kantu "Vertical Vision" 80:91 (16:23, 22:22, 13:21, 29:25).

Rimanto Kaukėno klubas svečiuose privertė antrąjį kartą ketvirtose rungtynėse suklupti "Scavolini" krepšininkus, kurie Eurolygos B grupėje kovos prieš Kauno "Žalgirį". Kantu ekipa, pirmajame ir trečiajame kėlinukuose susikrovusi persvarą, ją išlaikė lemiamu metu ir šventė įtikinamą pergalę.

Lietuvis buvo vienas naudingiausių savo komandoje. Per 35 žaidimo minutes jis surinko 12 taškų (4/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3, perėmė ir prarado po 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias "Vertical Vision" klube buvo Shaunas Stonerookas, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 5, o perėmęs 7 kamuolius. 18 taškų surinko Michelis Morandais, 13 - Shawnta Rogersas, o 10 - Siniša Kelečevičius.

Pezaro klube sunkiausiai sulaikomas buvo amerikietis Charlesas Smithas, surinkęs 22 taškus. 15 pridėjo Marko Miličius, o 14 - Hanno Mottola (6 klaidos).

Sienos "Montepaschi" - Džezio "Sicc Cucine" 79:76 (26:17, 21:18, 17:15, 15:26).

Sienos klubui rungtynės su "Serie A" naujoke vos nepasibaigė pralaimėjimu. Po trijų kėlinukų pirmavę 14 taškų skirtumu, šeimininkai atleido vadeles ir tik sėkminga mačo pabaiga leido išsaugoti turėtą pranašumą.

Nugalėtojų komandoje startiniame penketuke pasirodęs Mindaugas Žukauskas per 14 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio, 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 sykius suklydo.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Marvisas Thorntonas, surinkęs 21 tašką, atkovojęs 7 kamuolius bei 5 kartus perėmęs kamuolį. 15 taškų pridėjo Efthimios Rentzias, 11 - Carltonas Myersas, o 10 - Vrbica Stefanovas.

Džezio klubui po 17 taškų įmetė Tuttas Raymondas ir Michele Maggioli (13 atk. kam.), o po 11 surinko Titusas Ivory bei Goranas Jurakas (9 atk. kam.).