Pakiliai namie rungtyniavę "Nuggets" žaidėjai pirmajame kėlinyje nesugebėjo atitrūkti tik dėl 7 klaidų. Vis dėlto antrajame ketvirtyje Denverio klubo gynėjai ėmė labiau branginti kamuolį ir spurtavę 13:2 nutolo (39:24).

"Cavaliers" bandė priartėti, bet prieš didžiąją pertrauką du J.R. Smitho tritaškiai atstatė 15 taškų aikštės šeimininkų pranašumą (58:43).

Trečiajame ketvirtyje Allenas Iversonas per 5 minutes pelnė 11 taškų ir "Nuggets" ėmė triuškinti varžovus (88:68). Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas.

"Nuggets" gynėjų A. Iversono ir J.R. Smitho tandemas pelnė 66 taškus, pataikydami 24 iš 33 metimų.

Nelabai sėkmingai runtynės susiklostė abiejų komandų lietuviams. "Cavaliers" vidurio puolėjas Žydrūnas Ilgauskas šįkart aikštėje praleido tik 20 minučių, per kurias pelnė vos 2 taškus (1/6 dvit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 prasižengė.

"Nuggets" puolėjas Linas Kleiza per 16 minučių surinko 6 taškus (1/2 trit., 1/2 dvit., 1/1 baudos), sugriebė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir "užsidirbo" 3 pražangas.

"Cavaliers" susitikime vertėsi be nugaros raumens spazmų kamuojamo Aleksandro Pavlovičiaus, o starto penketo gynėjas Larry Hughesas antrojo kėlinio praždioje už "malonius" pokalbius su varžybų arbitru Billu Spooneriu gavo dvi technines pražangas ir buvo išmestas iš aikštės.

"Cavaliers": LeBronas Jamesas 27 taškai (1/3 trit., 8/13 dvit., 8/14 baudų), Ira Newble'as 17 (8 atk. kam.), Shannonas Brownas 12, Damonas Jonesas 9.

"Nuggets": Allenas Iversonas 37 (2/4 trit., 12/16 dvit., 7/8 baudų; 8 rez. perd.), J.R. Smithas 29 (7/8 trit. per 24 min.), Carmelo Anthony 22 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Camby (12 atk. kam.) ir Bobby Jonesas (6 atk. kam.) po 8.

Kiti pirmadienio rungtynių rezultatai:

Naujojo Orleano "Hornets" (6-2) - Naujojo Džersio "Nets" (4-3) 84:82 (26:21, 23:16, 16:30, 19:15)

"Hornets": Chrisas Paulas 27 (3/5 trit., 8/16 dvit., 2/2 baudų; 7 rez. perd., 6 atk. kam., 5 kld.), Tysonas Chandleris 14 (12 atk. kam.), Davidas Westas 13 (8 atk. kam.), Predragas Stojakovičius 12.

"Nets": Richardas Jeffersonas 32 (1/3 trit., 11/20 dvit., 7/7 baudų; 6 atk. kam.), Jasonas Kiddas 14 (10 rez. perd., 9 atk. kam.), Nenadas Krstičius (10 atk. kam.) ir Antoine'as Wrightas po 12.

Iki susitikimo pabaigos likus vienai minutei "Hornets" įžaidėjas Ch. Paulas perėmė kamuolį po savo netaiklaus metimo ir atliko rezultatyvų perdavimą Morrisui Petersonui, kuris pataikė tolimą metimą ir dar uždirbo pražangą bei realizavo vieną baudos metimą, išlygindamas rezultatą.

Paskutinės "Hornets" atakos metu tas pats Ch. Paulas pelnė pergalingus taškus iš po krepšio. "Nets" per likusias 2,6 sek. nespėjo suregzti atakos.

Naujojo Džersio komandoje dėl patemptos čiurnos tik ketvirtas rungtynes nuo atvykimo į klubą 2004 metų gruodžio 17 dieną praleido Vince'as Carteris. Visas ketverias rungtynes "Nets" pralaimėjo.

Sakramento "Kings" (2-5) - Jutos "Jazz" (6-2) 93:117 (18:35, 24:30, 34:24, 17:28)

"Kings": Johnas Salmonsas 22 (3/3 trit., 5/13 dvit., 3/4 baudų), Kevinas Martinas 21, Francisco Garcia 19, Beno Udrihas 11.

"Jazz": Carlosas Boozeris 32 (13/18 dvit., 6/9 baudų; 10 atk. kam.), Andrejus Kirilenka 15 (8 atk. kam., 8 rez. perd., 3 blk.), Ronnie Breweris 13, Mehmetas Okuras ir Gordanas Giričekas 12.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.