Nugalėtojų gretose Andrius Mažutis per 33 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Marius Runkauskas per 18 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

ASK komanda, turinti 11 pergalių ir 4 pralaimėjimus, užima antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Vienuoliktąją pergalę iškovojo ir Rygos „Barons/LMT“ komanda. Ji išvykoje 88:79 (26:22, 15:21, 27:20, 20:16) nugalėjo Gulbenės „ASK/Buki“ krepšininkus.

Dainius Adomaitis nugalėtojams per 31 minutę pelnė 16 taškų (5/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Rygos klubas, iškovojęs 11 pergalių iš 15 galimų, turnyrinėje lentelėje žengia trečioje vietoje.