Nugalėtojams įspūdingai rungtyniavęs M. Andriukaitis per 31 minutę surinko net 31 tašką (8/13 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

L. Lekavičius per 17 minučių prametė vienintelį dvitaškį, sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus pažeidė taisykles.

R. Jarutis Mariupolio komandai per 28 minutes pelnė 1 tašką (0/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

Po pergalės "Dnepr" (6-4) komanda turnyrinėje lentelėje tebežengia septinta, o "Azovmaš" (5-6) lieka devinta.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.