Vos 9-ąją vietą reguliariajame sezone užėmusi M.Katelyno Monteferačio „Junior Casale“ ekipa sekmadienį išvykoje 75:74 (24:17, 17:26, 11:18, 23:12) nugalėjo antrąją reguliariojo sezono ekipą Riminio „Coopsette“.

Svarų indėlį į pergalę įdėjo lietuvis. M.Katelynas per 33 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų) bei atkovojo 11 kamuolių. Lietuvis taip pat perėmė 5, praraso 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Sėkmingai atkrintamąsias kovas pradėjo ir M.Žukausko ekipa. Pezaro „Scavolini Spar“ namie 99:97 (26:29, 23:17, 19:20, 31:31) nugalėjo Feraros „Carife“ krepšininkus. Pezaro ekipa reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą, o Feraros komanda liko šešta.

M.Žukauskas per 25 minutes nugalėtojams pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 1/2 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 3 bei perėmė ir prarado po 2 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

Antrosios ketvirtfinalio serijų iki 3 pergalių rungtynės vyks antradienį. Bilietą į aukščiausią Italijos lygą iškovos tik atkrintamųjų varžybų nugalėtoja, kadangi kelialapį į aukštesnę lygą jau turi reguliariojo sezono nugalėtoja Riečio „Sebastiani“, kuri atkrintamosiose varžybose nedalyvauja.