Kantu krepšininkai šįkart išvykoje 56:76 (17:21, 17:23, 14:15, 8:17) neprilygo Brešijos „Germani Basket“ (1/1) komandai.

Pralaimėjusiųjų gretose rungtyniaujantis Vaidas Kariniauskas per aikštelėje praleistas 28 minutes nepelnė nė taško (0/4 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, sykį suklydo, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.

Įspūdingiausiai „Red October“ ekipoje pasirodė JaJuanas Johnsonas, surinkęs dvigubą dublį – 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Brešijos komandoje rezultatyviausias su 22 taškais buvo Lee Moore'as.

Pirmame ture R. Kurtinaičio auklėtiniai 92:99 nusileido Venecijos „Umana Reyer“ klubui, o kitą savaitgalį išbandys jėgas prieš Pezaro „Consultinvest“ (1/1) komandą su dviem lietuviais.

Ji sekmadienį taip pat pralaimėjo – išvykoje apmaudžiai 79:83 (19:21, 21:20, 21:12, 18:30) turėjo pripažinti Turino „Fiat“ (1/1) krepšininkų pranašumą.

Simas Jasaitis Pezaro ekipai per 26 minutes surinko 8 taškus (2/2 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 6, bet prarado 2 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas, pats išnaudojo jų limitą ir surinko 5 naudingumo balus.

Tuo metu Donatas Zavackas žaidė 18 minučių, per kurias įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), kartą suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė, išprovokavo varžovų pražangą ir surinko -2 naudingumo balus.

„Consultinvest“ ekipoje įspūdingu dvigubu dubliu pasižymėjo Jarrodas Jonesas (22 tšk., 16 atk. kam.), o „Fiat“ krepšininkus į priekį tempė DJ White'as (26 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)