12 taškų nugalėtojoms pelnė A. Čiūdarienė.

Per beveik 32 žaistas minutes (31:55) lietuvė pataikė 4 dvitaškius iš 10 ir visus 4 baudų metimus. Be to ji po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dusyk suklydo.

Pirmąją nesėkmę pirmenybėse patyrė ir į šeštąją poziciją smuktelėjo Eglės Staknevičienės atstovaujamas Vigo "RC Celta Indepo" klubas, išvykoje 61:84 (16:17, 16:25, 12:24, 17:18) pralaimėjęs Salamankos "Perfumerias Avenida" ekipai.

Šįsyk lietuvė pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir keturis kartus prasižengė. Per 24 minutes (24:13)

E. Staknevičienė pataikė vos 2 dvitaškius iš 11, realizavo 2 baudų metimus iš 3, tačiau visi jos tritaškiai buvo netikslūs.

Prancūzijos moterų lygoje - penktasis lietuvių klubo pralaimėjimas

Penktą pralaimėjimą iš eilės Prancūzijos pirmenybėse patyrė keturiolikos komandų turnyro autsaiderių gretose žengianti Limožo "ABC En Limousin" ekipa su dviem lietuvėmis.

Limožo klubas 52:79 (19:21, 10:17, 17:29, 6:12) pralaimėjo Tulūzos "Metropole Basket" (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkėms.

Laima Rickevičiūtė šeimininkėms pelnė 9 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei dukart suklydo. Per 23 žaidimo minutes ji pataikė 1 tritaškį iš 6 bei 3 dvitaškius iš 5.

Ligita Kinkevičienė prametė tritaškį, abu dvitaškius, sugriebė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei triskart prasižengė (10 min. 11 sek.).

Prancūzijos pirmenybėse pirmauja po penkias pergales iškovojusios Tarbo "Gespe Bigorre" ir Araso "Pa Basket Feminin" komandos.