Pirmasis komandų tarpusavio mačas susiklostė dramatiškai. Tąsyk panevėžiečių herojumi tapo tritaškį paskutinę mačo sekundę pataikęs Gintaras Leonavičius (77:75).

Artimiausios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 6 dieną, 17:00 valandą, Panevėžyje.

Startas. Atkakliai prasidėjusiose rungtynėse sužaidus pusę kėlinio komandas teskyrė vos vienas taškas (9:8). Per likusį laiką nei viena ekipa nesusikrovė kiek didesnio pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus (20:20).

Intriga. Antrojo ketvirčio pradžią kiek sėkmingiau sužaidęs „Lietkabelis“ susikrovė penkių taškų persvarą (24:29). Likus lygiai keturioms minutėms iki ilgosios pertraukos komandas skyrė jau dviženklė riba (29:40). Po pirmųjų dviejų kėlinių „Vytautas“ turėjo 13 taškų deficitą (32:45).

Uraganinis puolimas. Per pirmuosius du kėlinius „Lietkabelis“ greitomis atakomis pelnė net 12 taškų, o „Vytautas“ atsakė vos dviem.

Atsarginiai žaidėjai. Didelį indėlį į gerą „Lietkabelio“ žaidimą įdėjo ir atsarginiai žaidėjai – jie pelnė 25 taškus iš visų komandos 45 surinkų. Tuo tarpu, aikštelės šeimininkų atsarginiai krepšininkai pelnė vos 6 taškus.

Kova. Startavus trečiajam kėliniui panevėžiečiai greitai susikrovė rekordinę 14 taškų persvarą (35:49). Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė dešimt taškų (51:61).

Finišas. Paskutines dešimt minučių kiek geriau pradėjęs „Vytautas“ sumažino savąjį deficitą iki penkių taškų (65:70). Visgi, mačo pabaiga jau priklausė „Lietkabelio“ ekipai, kuri iki finalinės sirenos išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (71:84).

Vytautas“: T. Delininkaitis 18 tšk., V. Lipkevičius 15 tšk., R. Miniotas 11 tšk., M. Linkevičius 10 tšk., A. Valeika 6 tšk.

Lietkabelis“: D. Tarolis (6 atk. kam.) 19 tšk., B. Madgenas 13 tšk., Ž. Skučas 10 tšk., L. Williamsas (6 rez. perd.) 9 tšk.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)