Čempionate pirmauja Zelionos Guros „Stelmet“ (13/3) ekipa, lenkianti Košalino AZS (12/4)ir Zgoželeco „PGE Turow“ (13/2) komandas.

Septintą nesėkmę per šešiolika susitikimų patyrė šeštoje vietoje esantis Dariaus Maskoliūno treniruojamas Sopoto „Trefl“ klubas su Šarūnu Vasiliausku, Eimantu Bendžiumi ir Tautvydu Lydeka, savo aikštėje 84:87 (26:14, 17:20, 17:21, 24:32) nusileidęs vienuoliktoje pozicijoje esantiems Dambruvos Gurničos MKS (6/10) krepšininkams.

32 minutes (31:52) žaidusio T. Lydekos sąskaitoje 15 (dvitaškiai 3/5, baudos 9/11) taškų, po krepšiais atkovota 17 ir perimtas 1 kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, 2 klaidos ir 2 pražangos.

Šarūnas Vasiliauskas per 29 minutes (28:59) šeimininkams pelnė 12 (tritaškiai 4/7, dvitaškiai 0/2) taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus, o 19 minučių (19:08) aikštelėje praleidęs Eimantas Bendžius į svečių krepšį įmetė 7 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/4) taškus, atkovojo 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

Devintą pergalę iškovojo ir į septintą vietą pakilo Ovidijus Galdikas ir jo atstovaujamas Gdynės „Asseco“ klubas, savo aikštėje 72:64 (15:18, 17:16, 17:11, 23:19) įveikęs antroje pozicijoje esančią Košalino AZS komandą.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjęs O. Galdikas pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 11 kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus, sykį suklydo bei triskart prasižengė. Per 33 su puse žaidimo minutės (33:39) jis pataikė 5 dvitaškius iš 7 ir realizavo visus 5 baudų metimus.

Devintą vietą užimanti Vloclaveko „Anwil“ (7/9) ekipa su Arvydu Eitutavičiumi šio turo mače savo aikštėje 78:76 (17:18, 23:15, 19:28, 19:15) palaužė dvyliktoje pozicijoje esančio Torunės „Polski Cukier“ (5/11) klubo pasipriešinimą.

12 minučių (12:15) žaidęs lietuvis į varžovų krepšį įmetė 1 tašką (tritaškiai 0/1, baudos 1/2) ir prasižengė 2 kartus.