Pirmoje mačo dalyje sėkmingesnį puolimą organizavo „Perlo-MRU“ krepšininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 16:12.

Per pirmąsias keturias antrojo kėlinio minutes tik du taškus pelnę jonaviečiai įkrito į gilią duobę, kuomet varžovai sugebėjo nutolti 14:23 (14 min). Tado Sebežiovo iniciatyvos puolime dėka pabudinti „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkai pradėjo lipti iš duobės bei net sugebėjo išsiveržti į priekį – 26:25 (17 min). Svečiai dar kurį laiką turėjo pranašumą, tačiau prieš didžiąją pertrauką trapią persvarą susigrąžino vilniečiai – 33:29.

Sostinės ekipa pranašumu trečiajame kėlinyje džiaugėsi neilgai ir po T. Sebežiovo baudos metimo priekyje vėl buvo Jonavos klubas – 34:33 (23 min). Nors „Perlas-MRU“ bandė nutolti 42:38 (27 min), K. Naruševičiaus auklėtiniai laiku sustabdė varžovus ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 46:46.

Kova taškas į tašką aikštelėje tęsėsi iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Likus žaisti dvi minutes, T. Sebežiovo ir Henrikovo Vorotnkovo metimai leido Jonavos ekipai atitrūkti 60:56. Tautvydas Pipiras sumažino vilniečių deficitą 58:60 (39 min), netrukus Evaldas Aniulis atsakė dvitaškiu.

Šeimininkai klydo puolime ir patys bandė gelbėtis rungtynėse pražangų taktika. Nors „Petrochemos-Dexteros“ žaidėjai pataikė tik vieną baudos metimą iš keturių, per likusias 9 sekundes „Perlo-MRU“ komanda sugebėjo pataikyti tritaškį 61:63 bei pergalę šventė K. Naruševičiaus krepšininkai.

Jonavos „Petrochema-Dextera“: Henrikas Vorotnikovas 14 taškų, Tadas Sebežiovas 12, Ričardas Verbickas 9, Lukas Grabauskas 8, Karolis Šarukas 7, Evaldas Aniulis 6, Raimundas Žuklevičius 3, Vytautas Kružikas ir Justas Vazalis po 2, Rokas Janickas ir Tomas Čerkunovas taškų nepelnė.

Vilniaus „Perlas-MRU“: Tautvydas Pipiras 14 taškų, Domantas Pipiras 13.

Kitas rungtynės NKL pirmenybėse jonaviečiai žais penktadienį Šilutėje nuo 18 val. su vietos „Šilutės“ krepšininkais.