Kazanės ekipa, kuri rungtyniauja ne pačios pajėgiausios sudėties, pirmadienį vykusioje pirmoje dvikovoje pralaimėjo latviams kur kas didesniu 27 taškų skirtumu 58:85.

Antrose kontrolinėse rungtynėse „Uniks“ sužaidus tris kėlinius turėjo trijų taškų persvarą – 64:61. Visgi paskutinįjį kėlinį gynyboje varžovus užspaudę latviai praleido tik 6 taškus ir iškovojo pergalę.

Latvija: Martinas Skirmantas - 14 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Sandis Valteris - 13, Aigaras Vitolas - 12, Kasparas Kambala - 11, Robertas Štelmaheris - 9 (25 min., 3/7 dvit., 0/3 trit., 3/3 baudų, 2 atk. kam., 3 rez. perd., 3 kld.), Armandas Škėlė - 5, Kasparas Ciprusas - 4, Ivaras Timermanis - 3, Uvis Helmanis ir Raitis Grafas - po 2, Kristapas Valteris - 1, (Janis Blumas).

„Uniks“: Antonas Judinas - 17, Saulius Štombergas - 13 (32 min., 3/7 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudos, 8 atk. kam., 1 rez. perd., 2 per. kam., 1 kld., 3 praž.), Sergejus Čikalkinas ir Aleksejus Jekimovas - po 12.

Iki Europos pirmenybių latviai žais dar vienerias kontrolines rungtynes. Jie rugsėjo 12 dieną Rusijoje kovos su šios šalies nacionaline rinktine.

Per kol kas žaistų 11 kontrolinių rungtynių latviai iškovojo devynias pergales. Nacionalinė Latvijos rinktinė buvo priversta pripažinti tik izraeliečių bei lietuvių pranašumą.