Geriausias savo rungtynes šį sezoną sužaidė L. Samėnas. Gynėjas iš Lietuvos per 26 aikštėje praleistas minutes įmetė 25 taškus (3/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7/7 baudos).

Jis dar atkovojo atšokusį kamuolį ir po kartą jį perėmė bei prarado.

Nugalėtojų gretose be lietuvio išsiskyrė buvęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos legionierius Trevonas Hughesas pelnęs 15 taškų, Jermaine'as Andersonas ir Andreas Seiferthas įmetė po 14 taškų.

Pralaimėjusiems Keatonas Grantas įmetė 15 taškų, Adamas Waleskowskis - 13 taškų.

„Telekom Baskets“ ekipa su B. Veikalu netikėtai suklupo

Netikėtą nesėkmę patyrė Beno Veikalo atstovaujamas Bonos „Telekom Baskets“ (8/3) klubas, savo žiūrovų akivaizdoje 76:87 (13:24, 21:22, 23:17, 19:24) turėjęs pripažinti Vurzburgo „Oliver Baskets“ krepšininkų pranašumą.

B. Veikalas aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 11 taškų (0/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Maksimilianas Kleberis surinko 19 taškų, Chrisas McNaughtonas - 16, Jimmy McKinney - 14 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Jaredas Jordans pelnęs 19 taškų, Jamelas McLeanas įmetė 17.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.