Atrodė, kad visi klausimai buvo išspręsti pirmajame kėlinyje, kurį „Fenerbahce Ulker“ laimėjo triuškinamu rezultatu 29:11. Tačiau trečiajame kėlinuke „Medical Park“ gerokai apkarpė varžovų persvarą ir atkūrė intrigą šiose rungtynėse.

L. Kleiza šiame mače per 21 žaidimo minutę taškų pelnyti nesugebėjo (0/1 dvit., 0/1 trit.), bet atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus kartą perėmė kamuolį ir dusyk pažeidė taisykles.

Turkijos krepšinio čempionate „Fenerbahce Ulker“ užima septintą vietą, pirmauja Balikeširo „Banvit“ (11/1) komanda. Konijos „Torku Selčuk Üniv.“ (3/9) ekipa su Tomu Delininkaičiu yra tryliktoje vietoje.

„Medical Park“ - „Fenerbahce Ulker“ - 68:76 (11:29, 18:17, 20:12, 19:18)

„Fenerbahce Ulker“: Omeras Onanas 22 tšk. (3/4 trit.), Melihas Mahmutoglu ir Bojanas Bogdanovičius - po 12, Bo McCalebas 10.

„Medical Park“: Kirkas Penney (4/8 trit.) ir Ryanas Cooley - po 15, Kaya Pekeris 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)