Lietuvis nugalėtojams pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei trissyk prasižengė. Per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:50) L. Kleiza prametė abu tritaškius, pataikė visus 6 dvitaškius metimus ir vienintelį baudos metimą.

Luka Žoričius ir Omeras Onanas pelnė po 14 taškų, Gašperas Vidmaras - 12.

Dešimtą vietą užimanti Konijos „Torku Selčuk“ (3/7) komanda su Tomu Delininkaičiu svečiuose 73:99 (12:23, 19:18, 22:27, 20:31) turėjo pripažinti keturioliktojoje pozicijoje esančios TrabzonsporoMedical Park“ (2/8) ekipos pranašumą.

Lietuvos krepšininkas į varžovų krepšį įmetė 19 taškų, perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo bei surinko 4 pražangas. Per nepilnas 27 minutes (26:46) T. Delininkaitis pataikė 1 tritaškį iš 5, 4 dvitaškius iš 7 bei 8 baudų metimus iš 10.

Rezultatyviai svečių gretose žaidė Troy'us Gilenwateris (22 tšk.), Hakanas Koseoglu (15 tšk.) ir Seanas Williamsas (10 taškų).

Turkijos krepšinio čempionate pirmauja Balikeširo „Banvit“ komanda – 8 pergalės ir 1 pralaimėjimas.

Ispanijoje klubams su lietuviais sekėsi skirtingai

Ketvirtą pergalę Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos dešimtame ture iškovojo ir į vienuoliktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Bilbao „Basket“ klubas su Antanu Kavaliausku, svečiuose 75:72 (21:20, 14:18, 23:15, 17:19) nugalėjęs tryliktoje pozicijoje esančius Sevilijos „Cajasol“ (4 pergalės ir 6 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, puolime atkovojo 4 ir gynyboje perėmė 1 kamuolį bei surinko 4 pražangas. Per nepilną 21 minutę (20:38) A. Kavaliauskas pataikė 5 dvitaškius metimus iš 9.

Svariausiai prie pergalės prisidėjo Alexas Mumbru, surinkęs 19 taškų, Raulis Lopezas pelnė 13, Germanas Gabrielis - 11 taškų.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Joanas Sastre'as (14 tšk.) bei Tomašas Satoransky'is (11 tšk.).

Trečią vietą užimanti Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ (7/3) ekipa išvykoje 61:69 (14:14, 19:16, 11:14, 17:25) pralaimėjo aštuntojoje pozicijoje esančiai San Sebastiano „Gipuzkoa Basket“ (5/5) komandai.

M. Kuzminsko sąskaitoje – 2 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1) taškai, puolime sugriebtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir pražanga (5 min. 36 sek.).

Nepilnas 7 minutes (6:41) žaidęs D. Sabonis nė karto nemetė į varžovų krepšį bei kartą prasižengė.

Svečiams Jaysonas Grangeris pelnė 19 taškų, Carlosas Suarezas - 11, Earlas Calloway'us - 10.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Davidas Doblas (19 tšk.), Anthony'is Winchesteris (12 tšk.) bei Charlesas Ramsdellas (11 taškų).

„Liga Endesa“ čempionate pirmauja visas devynias pergales iškovoję Madrido „Real“ krepšininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)