21 minutę aikštėje praleidęs L. Kleiza surinko dviženklį taškų skaičių. Lietuvis įmetė 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei „Emporio Armani“ klubas turėjo 2 taškų deficitą (56:58), tačiau netrukus du taškus pelnė Samardo Samuelsas, o vėliau varžovams nepavykus užpulti tašką padėjo M. Brooksas, kurio dvitaškis pastūmėjo jo ekipą arčiau taurės.

Pusfinalyje Milano ekipa kausis su Brindizio „Enel“ ekipa, kuri ketvirtfinalyje 80:70 įveikė Venecijos „Umana Reyer“ kolektyvą su Deividu Dulkiu.

„Emporio Armani“: Samardo Samuelsas 19 (12 atk. kam.), Linas Kleiza 10 taškų.

„Sidigas“: Justinas Harperis 19, Adamas Hanga 15, Adrianas Banksas 9 taškai.

„Grissin Bon“ – Italijos taurės pusfinalyje

Sunkią pergalę Italijos krepšinio taurės ketvirtfinalyje šventė dviejų lietuvių atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komanda. Ji po atkaklios kovos 80:77 (26:21, 19:14, 14:21, 21:21) palaužė Trento „Dolomiti Energią“.

Darjušas Lavrinovičius vis dar gydosi traumą ir nerungtyniavo, o tuo metu Rimantas Kaukėnas per 24 minutes pelnė 8 taškus (2/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, padarė 3 klaidas, 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 6 naudingumo balus.

Emilijos Redžo klubas taurės pusfinalyje susitiks su Sasario „Dinamo“ ekipa, kuri ketvirtfinalyje 74:63 susitvarkė su Kremonos „Vanoli“ komanda.

„Grissin Bon“: Andrea Cinciarini 16 (9 rez. perd.), Drake'as Dieneris 14, Riccardo Cervi 9 (9 atk. kam.), Rimantas Kaukėnas ir Ojaras Silinsas po 8 taškus.

„Dolomiti Energia“: Joshas Owensas 19, Tony Mitchellas 14 (10 atk. kam.), Davide Pascolo 10 taškų.