Ketvirto kėlinio viduryje po L. Jameso tolimo šūvio „Kavalieriai“ buvo trumpam išsiveržę į priekį (80:79), tačiau tuomet darbo ėmėsi šeimininkų snaiperis Stephenas Curry, kuris per lemiamą ketvirtį iš viso pelnė net 17-a iš savo 37-ių taškų ir „Kariai“ atitrūko (96:86) bei pergalingai užbaigė rungtynes nepaisant to, kad Andre Iguodala likus žaisti kiek daugiau nei 2 min. įsigudrino pramesti penkias baudas iš eilės.

L. Jamesas šiame finale atliko jau antrą trigubą dublį ir trečią kartą surinko 40 arba daugiau taškų. „Karaliaus“ sąskaitoje – 40 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“ treneris Davidas Blattas šioje dvikovoje stengėsi prisitaikyti prie žemo varžovų penketo ir pagrindinį ekipos „centrą“ rusą Timofejų Mozgovą (0 taškų, 0 atk. kam.) ant parketo laikė vos 9 minutes. Savo ruožtu „Warriors“ išvis vertėsi be Andrew Boguto ir vis tiek laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 43 prieš 37-is.

Šeštasis ir galbūt lemiamas serijos mačas vyks naktį iš antradienio į trečiadienį Klivlande.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (6/10 dvitaškiai, 7/13 tritaškiai, 4/4 baudos, 7 atk. kam.), Draymondas Greenas 16, Andre Iguodala 14 (2/11 baudos), Leandro Barbosa 13 (4/5 metimai iš žaidimo, 4/4 baudos), Klay Thompsonas 12, Harrisonas Barnesas 8 taškai (10 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 40 (12/26 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 7/9 baudos, 14 atk. kam., 11 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 19 (6/11 dvitaškiai, 7/10 baudos, 10 atk. kam.), J. R. Smithas 14 (1/1 dvitaškis, 4/14 tritaškiai), Imanas Shumpertas 10, Matthew Dellavedova 5 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)