Penktadienį įvykusiose rungtynėse Bydgoščiaus „Astoria“ rezultatu 102:88 (25:19, 26:20, 23:26, 28:23) nugalėjo Inovroclavo „Notec“ klubą.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo Arvydas Čepulis, kuris per 29 minutes pelnė 32 taškus (4/5 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 12/12 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Puikiai rungtyniavo ir Aivaras Kiaušas. Jis per 34 minutes pelnė 16 taškų (6/15 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojęs net 11 kamuolių ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems 27 taškus pelnė Kšyštofas Mielčarekas, 20 — Bartošas Sarzalo, 17 — Maciejus Račynskis, 10 — Kamilas Vojčiakas.