"Knicks" krepšininkai atitrūko nuo varžovų jau pirmoje susitikimo pusėje ir iki ilgosios pertraukos susikrovė 21 taško pranašumą (56:35). Antroje mačo pusėje svečiams iš Tel Avivo nepavyko atkurti intrigos šiose rungtynėse.

Šiose rungtynėse abi ekipos tragiškai metė nuo tritaškio linijos. "Knicks" krepšininkai metė vos 23,5 procento taiklumu (8/34), o "Maccabi Electra" žaidėjai - 7,1 procento taiklumu (1/14).

Nugalėtojams Nate'as Robinsonas pelnė 19 taškų. Davidas Lee įmetė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Wilsonas Chandleris ir Alas Harringtonas pridėjo po 11 taškų.

"Maccabi Electra" ekipai Alanas Andersonas pelnė 20 taškų, D'Oras Fischeris įmetė 19 taškų ir atkovojo 16 kamuolių. Maciejus Lampe surinko 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Buvęs Vilniaus "Lietuvos Ryto" krepšininkas Chuckas Eidsonas per 33 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (0/1 tritaškių, 5/9 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 7 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Maccabi“ komandos vyriausiasis treneris Pini Gershonas per mačą už dvi technines pražangas buvo pašalintas iš aikštės, bet iš karto nesutiko eiti į drabužinę.

Tik po 10 minučių ginčų ir įkalbinėjimų P. Gershonas pagaliau paliko aikštę.

"Celtics" šventė pergalę Toronte

Sekmadienį ikisezoninėse varžybose Bostono "Celtics" klubas išvykoje rezultatu 101:82 (33:23, 21:26, 19:14, 28:19) įveikė Toronto "Raptors" komandą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Kevinas Garnettas, pelnęs 21 tašką, Ray'us Allenas įmetė 20, o Eddie House'as surinko 13 taškų.

"Raptors" klubui turkas Hidayetas Turkoglu pelnė 16 taškų, Chrisas Boshas įmetė 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o italo Andrea Bargnani sąskaitoje 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.