Jau nuo pirmų rungtynių minučių aikštelėje užvirė atkakli kova ir komandos žaidė taškas į tašką (11:11). Antroje kėlinio pusėje sėkmingesnę atkarpą puolime sužaidė vilnietės, kurios pelnė 11 taškų, o praleido 5 ir prieš antrą ketvirtį šeimininkėms paliko 6 taškų deficitą (16:22).

Antrame kėlinyje ir toliau „Hoptrans-Sirenos“ strigo puolime, o tai joms neleido priartėti prie varžovių (23:33). Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, po Rasos Knyzaitės metimo garliaviškių deficitas kiek sumažėjo (29:35), tačiau „Kibirkštis“ ir vėl pabėgo į priekį, o nepaisant persvaros, antra mačo dalis žadėjo ne mažesnę intrigą (32:40).

Po didžiosios pertraukos vilnietės spurtavo 0:7 ir susikrovė solidų pranašumą (32:47). Trečias kėlinys buvo itin nesėkmingas „Hoptrans-Sirenoms“, kurioms nesisekė sumažinti atsilikimo nei baudų metimais, nei metimais iš žaidimo (35:57).

Ketvirčio pabaigoje šeimininkės bandė mažinti atsilikimą, tačiau „Kibirkšties“ susikrautas pranašumas paliko prieš lemiamą ketvirtį šeimininkės 22 taškų deficitą (44:66).

Lemiamą ketvirtį spurtu 11:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir smarkiai sumažino deficitą bei sugrąžino intrigą (55:66). Netrukus R. Knyzaitė, Gabrielės Gutkauskaitė ir Livija Sakevičiūtė pelnė metimus iš po krepšio, ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (61:66).

Pirmus taškus ketvirtame kėlinyje „Kibirkščiai“ pelnė Eglė Šniokaitė, sužaidus beveik 6 minutes ir leido savo komandai vėl atitrūkti (61:68). Likus žaisti 2 minutes, komandas skyrė vos 4 taškai (67:71). Per paskutines sekundes vilnietėms pavyko išlaikyti susikrautą pranašumą ir išlyginti serijos rezultatą – 67:73.

Viešnioms 12 taškų pelnė Daugilė Šarauskaitė (11 atk. kam.), po 11 - Eglė Šniokaitė ir Agnė Bobinaitė, 10 - Laura Juškaitė.

„Hoptrans-Sirenų" gretose 11 taškų surinko Gintarė Jasiunskaitė, po 10 - Gabrielė Gutkauskaitė, Livija Sakevičiūtė ir Rasa Knyzaitė.

Lemiamos ir trečios serijos rungtynės bus žaidžiamos kovo 28-ą dieną Vilniuje.