Rungtynių pradžia lengvos kovos kėdainiečiams nežadėjo, o, pasibaigus pirmajam kėliniui, „Juventus“ vis dar buvo priekyje 22:18. Tačiau antrąjį ketvirtį aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 25:15 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų pranašumą - 43:37.

Antroji rungtynių pusė Kėdainių ekipai klostėsi daug geriau, o po trečio kėlinio (68:49) likusi rungtynių dalis teliko tik formalumas.

„Kėdainiai-Triobet“: Vytenis Jasikevičius 18, Laimonas Kisielius (7 atk. kam.) 17, Vidas Ginevičius 12, Davidas McClure'as (8 atk. kam.) ir Egidijus Dimša po 11, Vytas Šulskis 9 taškai.

„Juventus“: Tomas Gaidamavičius 15, Gintautas Matulis 13, Žygimantas Šeštokas 12, Darius Pakamanis 9 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.