Šiose rungtynėse "Aisčiams" nepadėjo į jaunųjų talentų stovyklą "Nike Hoop Summit" išvykęs komandos lyderis Donatas Motiejūnas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo švedai, kurie po O.Ayubos dėjimo išsiveržė į priekį 0:4. 5-ąją mačo minutę tolimu šūviu G.Gervinas padidino "Dolphins" pranašumą iki 7-ių taškų - 3:10. "Aisčiams" 7-ąją minutę pagaliau pavyko pralaužti priešininkų gynybą ir pelnyti taiškus "iš žaidimo" - 8:15. Nepaisant pagerėjusio kauniečių puolimo, nesustojo ir švedų žaidimas, kurie pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami 9-ių taškų pranašumą - 16:25.

Antrąjį ketvirtį tritaškių "atidarė" Tomas Rinkevičius - 19:25, tačiau netrukus penkis taškus be atsako pelnė Norčiopingo krepšininkai ir atitrūko 19:30. Po O.Ayubos dvitaškio švedai įgyjo rekordinį 14-os taškų pranašumą šiame mače - 21:35. A.Pleickas tolimu metimu buvo dar labiau padidinęs svečių pranašumą (21:38), tačiau tuomet penkis taškus iš eilės įmetė Paulius Beliavičius (26:38), abu baudos metimus realizavo Tomas Masiulis ir skirtumas sumažėjo iki 10-ies taškų - 28:38.

19-ąją minutę pataikytas T.Rinkevičiaus tritaškis ištirpdė deficitą iki 5-ių taškų - 37:42. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi "Aisčiams" atsiliekant 7-iais taškais - 37:44.

Po ilgosios pertraukos keturis taškus be atsako pelnė Egidijus Dimša (41:44), o po šešių iš eilės P.Beliavičiaus taškų "Aisčiai" pirmąsyk šiose rungtynėse išsiveržė į priekį - 49:48. 25-ąją mačo minutę E.Dimša įmetė dar vieną dvitaškį, o kauniečių pranašumas išaugo iki 7-ių taškų - 55:48. Nepaisant lietuvių spurto 11:0, Norčiopingo žaidėjai nesiruošė sudėti ginklų ir įsmeigė du tolimus šūvius iš eilės - 56:54.

F.Drainsas buvo išlyginęs rezultatą (59:59), tačiau P.Beliavičius metimu iš po krepšio gražino "Aisčiams" dviejų taškų persvarą - 61:59. 28-ąją minutę F.Drainsas pataikė jau ketvirtąjį savo tritaškį šiose rungtynėse bei išvedė savo komandą į priekį 61:62. Ketvirčio pabaigoje abi baudas realizavo T.Masiulis ir kauniečiai prieš lemiamąją mačo dalį pirmavo trimis taškais - 65:62.

Ketvirtąjį kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo P.Beliavičius (68:62), tačiau netrukus keturiais taškais atsakė ir švedai - 68:66. Po T.Masiulio tolimo metimo "Aisčiai" vėl įgyjo 7-ių taškų pranašumą - 73:66. Vis dėlto, netrukus tritaškį smeigė G.Gervinas, sėkmingą prasiveržimą atliko F.Drainsas ir "Dolphins" vėl išlygino rezultatą - 73:73.

Likus dviem minutėms iki mačo pabaigos dvitaškį įmetė E.Dimša ir "Aisčių" persvara išaugo iki 6-ių taškų - 85:79. 39-ąją minutę F.Drainsas buvo sumažinęs švedų atsilikimą iki dviejų taškų (85:83), tačiau taškais atsakė T.Barštys - 87:83. G.Gervinas metimu iš po krepšio likus 21 sekundei iki kėlinio pabaigos išlygino rezultatą - 87:87. Sužaidus 40 minučių rezultatas lygus - 87:87.

Pratęsimą dėjimu iš viršaus pradėjo T.Masiulis - 89:87, o tritaškiu atsakė F.Drainsas (89:90). 43-iąją rungtynių minutę Joakimas Kjellbomas dvitaškiu padidino švedų pranašumą iki trijų taškų (91:94), tačiau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė E.Dimša - 93:94. Pastarasis vėliau įmetė abi baudas ir vėl išvedė "Aisčius" į priekį - 95:94.

Tritaškį pataikęs G.Gervinas gražino "Dolphins" krepšininkams minimalų pranašumą, o E.Dimšai pataikius tik vieną baudą iš dviejų dvitaškį pridėjo J.Kjellbomas - 97:99. Likus 19-ai sekundžių iki pratęsimo pabaigos vos vieną baudos metimą pataikė E.Dimša, o likus 4-ioms sekundėms prarado kamuolį. Rungtynės baigėsi "Dolphins" pergale rezultatu 98:99.

Kauno "Aisčiai": Egidijus Dimša - 32 (11/16 dvitaškių, 10/15 baudų; 13 atk.kam., 11 išpr.praž.), Paulius Beliavičius - 24 (5/7 dvitaškių, 6 rez.perd.), Tomas Masiulis - 20 (14 atk.kam.), Tomas Rinkevičius - 10, Tautvydas Barštys - 6, Paulius Kleiza - 4, Pranas Skurdauskas - 2 (10 mins., 5 asm.praž.).

Norčiopingo "Dolphins": Fredas Drainsas - 25 (5/7 tritaškių), George'as Gervinas - 21, Joakimas Kjellbomas - 16 (7 atk.kam.), Oladupo Ayuba ir Josephas Mcnaullas - po 10, Kenny Grantas - 7.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.