Lietuvė nugalėtojoms pelnė 21 tašką, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei išnaudojo penkių pražangų limitą. Per 36 žaidimo minutes (35:54) K.Nacickaitė pataikė visus 3 tritaškius, 3 dvitaškius iš 12 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Shannon Bobbitt, 10 – Mercedes Walker, 7 – Dilek Ozak.

Viešnių gretose išsiskyrė Pelin Bilgič (24 tšk.), Saynur Tozlu (18 tšk.) ir Esra Atacan (17 taškų).

Čempionate pirmauja visus dvylika susitikimų laimėjusi Stambulo „Galatasaray Odea Bank“ komanda.

Gintarės Petronytės Antakijos „Homend Belediyesi“ (6 pergalės ir 5 pralaimėjimai) klubas yra septintas, o Izmiro „Konak Belediyesi“ (3/8) ekipa su Marina Solopova – dvylikta.

Septintasis G. Paugaitės ekipos pralaimėjimas Prancūzijos moterų krepšinio lygoje

Septintą nesėkmę Prancūzijos moterų krepšinio pirmenybių XIII turo rungtynėse patyrė šeštą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Šarlevilio-Mezjero FCB „Ardennes ASPTT“ klubas su Giedre Paugaite, svečiuose 57:75 (10:11, 19:25, 16:21, 12:18) turėjęs pripažinti ketvirtoje pozicijoje esančių Liono „Basket Feminin“ (10 pergalių ir 3 pralaimėjimai) krepšininkių pranašumą.

Starto penkete žaidusi lietuvė į aikštės šeimininkių krepšį įmetė 8 taškus, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei prasižengė 2 kartus. Per 22 žaidimo minutes (22:04) G.Paugaitė prametė tritaškį, pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

19 taškų viešnioms pelnė Amael Bouderra, 11 – Jacinta Monroe.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Alexia Plagnard, Bintou Diembe ir Mistie Bass (po 12 taškų).

Prancūzijos moterų krepšinio lygoje pirmauja dvylika pergalių per trylika mačų iškovojusi Buržo „Basket“ komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)