Verta pažymėti, kad po dviejų kėlinių „Valencia Basket“ turėjo net 12 taškų deficitą, tačiau įspūdingai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį svečiai laimėjo net 20:2, suteikė jiems pranašumą prieš lemiamą ketvirtį kurio jie jau nebeiššvaistė.

K. Lavrinovičius jau debiutinėse rungtynėse buvo vienas komandos lyderių – aukštaūgis per 14 minučių surinko 12 taškų (3/4 dvit., 3/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, kartą perėmė kamuolį, 4 sykius suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 4 kartus prasižengė pats.

Be K. Lavrinovičiaus nugalėtojų gretose rezultatyviai rungtyniavo Romainas Sato surinkęs 12 taškų, Samas Van Rossomas ir Bojanas Dubljevičius pridėjo po 9 taškus.

Šeimininkų gretose nei vienas krepšininkas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus – po 8 taškus įmetė Jasonas Robinsonas, Davidas Winchesteris, Davidas Doblas ir Javieras Salgado.

A. Kavaliauskas buvo vienas komandos pergalės kalvių

Aštuntą pergalę Ispanijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Antano Kavaliausko atstovaujama Bilbao „Bilbao Basket“ (8/11) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 95:73 (19:21, 28:15, 24:25, 24:12) sutriuškino Fuenlabrados „Baloncesto“ (7/12) krepšininkus.

A. Kavaliauskas žaidė naudingai. Aukštaūgis iš Lietuvos ant parketo praleido 22 minutes, pelnė 16 taškų (8/10 dvit.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Bilbao Basket“: Germanas Gabirelis (6 atk. kam.) 17, Antanas Kavaliauskas 16, Dairis Bertanis 14, Alexas Mumbru (8 rez. perd.) 13 taškų.

„Baloncesto“: Andrew Panko (7/7 dvit., 3/5 trit.) – 29, Ivanas Pauničius 19, Danielis Perezas 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.