Kevinas Durantas nugalėtojams pelnė net 41 tašką ir pakartojo savo atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą.

Jam neblogai talkino komandos draugai: Dionas Waitersas įmetė 17, Stevenas Adamsas – 16 ir atkovojo 11 kamuolių, o Russellas Westbrookas – 14 ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

San Antonijaus ekipoje, kuri antrame kėlinyje pirmavo 11 taškų skirtumu (28:17), o prieš lemiamo ketvirčio pradžią dar turėjo 4 taškų pranašumą (81:77), išsiskyrė prancūzas Tony Parkeris (22 tšk.), Kahwi Leonardas (21 tšk.), LaMarcusas Aldridge'as (20 tšk.) ir prancūzas Borisas Diaw (11 tšk.). Veteranas Timas Duncanas liko be taškų ir prasižengė 4 kartus.

Ketvirtame kėlinyje „Thunder“ ekipa su K. Durantu priešakyje spurtavo, pabėgo nuo varžovų ir šventė pelnytą pergalę.

Rezultatas:

„Thunder“ – „Spurs“ – 111:97 (17:27, 28:26, 32:28, 34:16), – serija 2-2.

„Thunder“: Kevinas Durantas 41 (11/18 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 10/13 baudos), Dionas Waitersas 17 (5/9 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/2 baudos), Stevenas Adamsas 16 (11 atk. kam., 6/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/6 baudos), Russellas Westbrookas 14 (15 rez. perdav., 7 atk. kam., 4/15 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/4 baudos), turkas Enesas Kanteras 11 (8 atk. kam.), Serge'as Ibaka (Ispanija) 7, Randy Foye 5 taškai, Andre Robersonas, Nickas Collisonas ir Cameronas Payne'as taškų nepelnė.

„Spurs“: Tony Parkeris 22, Kahwi Leonardas 21, LaMarcusas Aldridge'as 20, prancūzas Borisas Diaw 11, argentinietis Manu Ginobili 9, Davidas Westas 8, Patty Milsas 4, Kyle'as Andersonas 2, Timas Duncanas 0 taškų (12 min., 4 pražang.), Danny Greenas (28 min.), buvęs žalgirietis, serbas Bobanas Marjanovičius (1 min.) ir Kevinas Martinas (1 min.) po 0 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)