Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutėms „Kings“ dar pirmavo 96:91, tačiau per likusį laiką nebesukrapštė nė taško, o „Warriors“ smeigė keturis tritaškius, dar pridėjo dvitaškį, laimėjo atkarpą 14:0 ir išplėšė pergalę.

„Karių“ naujokas Kevinas Durantas vėl buvo puikus: per 26 min. pelnė 25 taškus (4/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 5/5 baudos) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

16 taškų nugalėtojams surinko lemiamo spurto iniciatorius Ianas Clarkas (2/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), 13 – Stephenas Curry, 11 – Klay Thompsonas, 9 – Draymondas Greenas.

„Kings“ gretose pastebimiausi buvo: DeMarcusas Cousinsas 20 (6/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Garrettas Temple'as 13 (3/4 tritaškiai), Mattas Barnesas 12 (3/5 tritaškiai), Benas McLemore'as 10 taškų.

Primename, kad prieš tai „Warriors“ 120:75 sutraiškė Los Andželo „Clippers“ ekipą (K. Durantas 21 taškas) ir 93:97 nusileido Toronto „Raptors“ su Jonu Valančiūnu (K. Durantas 8 taškai).