Uteniškiai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas (18:7, 22:8, 25:12). Antrame ketvirtyje aikštės šeimininkai ir toliau diktavo savo sąlygas priešininkams (49:35, 53:35).

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ jau ėmė negailestingai triuškinti kroatus (56:35, 71:48. Mūsiškų visiško dominavimo simbolis buvo Dovio Bičkauskio taiklus metimas iš savo aikštės pusės paskutinę trečio kėlinio sekundę (78:52).

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Likus žaisti 2:44 min. Vaidas Čepukaitis surinko Utenos komandai 100-ąjį tašką (100:77). Per paskutines minutes atsipalaidavę uteniškiai leido varžovams kiek sumažinti atsilikimą.

„Cibona“ ekipa Utenoje žaidė be trijų pagrindinių savo krepšininkų: Marino Rožičiaus, Nebojšos Joksimovičiaus ir Ante Žižičiaus.

Prieš dvi savaites savo aikštėje „Juventus“ krepšininkai patyrė pirmą pralaimėjimą, kai 71:93 nusileido Mariaus Grigonio atstovaujamai Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) komandai.

Utenos klubas su keturiom pergalėmis žengia antroje D grupės vietoje, tuo metu Zagrebo ekipa užima šeštą poziciją.

Rezultatas:

Utenos „Juventus“ (4/1) – Zagrebo „Cibona“ (1/4) – 104:82 (27:18, 26:17, 35:27, 16:20).

„Juventus“: Aaronas Bestas 20 (5 atk. kam., 4 rez. perdav., 4/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), Jamaras Diggsas 19 (8 atk. kam., 6 rez. perdav., 4/9 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 2/4 baudos), Vytautas Šulskis 17 (6 rez. perdav., 4/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/4 baudos), Vaidas Čepukaitis 13 (6 atk. kam., 5 rez. perdav., 5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/5 baudos), Valdas Vasylius 12 (5 rez. perdav., 3/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), Ovidijus Galdikas (5/7 dvitaškiai) ir Spenceris Parkeris po 10, Dovis Bičkauskis 3 taškai. Mindaugas Kietis (1:21) ir Rolandas Jakštas (2:51) taškų nesurinko, o Gytis Sirutavičius nežaidė.

„Cibona“: Scottie Reynoldsas 27 (7 rez. perdav., 5/9 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 2/4 baudos), Željko Šakičius 16, Andrija Čoričius 14, Nikas Slavica 13, Emiras Sulejmanovičius 12 taškų. Petaras Marčius, Elijah Johnsonas, Domagojus Bošnjakas ir Ante Gospičius taškų nesurinko.

Uteniškiai pataikė 13 tritaškių iš 31 (41,9 proc.) ir atliko 29 rezultatyvius perdavimus (varžovai - 18).

Kitas rungtynes „Juventus“ žais lapkričio 23-ą dieną išvykoje su Baro „Mornar“ (Juodkalnija) ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)