Svečiai drąsiai pradėjo rungtynes ir pirmąjį ketvirtį laimėjo 18:8. Uteniškiai neatsipalaidavo ir antrajame ketvirtyje, per kurį savo persvarą padidino dar 5 taškais (22:39).

Verta pažymėti, kad per pirmąją mačo dalį svečiai iš Lietuvos demonstravo pavyzdinę gynybą: Ostendės „Telenet“ ekipa per 20 min. sukrapštė vos 22 taškus.

Po pertraukos atkuto aikštės šeimininkai, kurie įpusėjus ketvirčiui skirtumą sumažino iki vienženklio skaičiaus – 36:44.

Tačiau uteniškiai iki trečiojo kėlinio pabaigos susikrovė saugų pranašumą - 58:42.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui „Juventus" pirmavo 62:42. Per likusį laiką aikštės šeimininkams belgams pavyko perpus sumažinti svečių iš Lietuvos persvarą, bet išgelbėti rungtynių jie šansų neturėjo.

Mačas baigėsi Utenos „Juventus“ pergale 69:59.

D grupėje, kaip ir uteniškiai, be pralaimėjimų žengia dar du klubai - Avelino „Sidigas" (Italija) ir Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija), kurios garbę gina Marius Grigonis.

„Telenet“: C. Waldenas 13, M. Jagodic Kuridza 10, R. Katičius, K. Boukichou ir D. Djordževičius po 7 taškus.

„Juventus“: J. Diggsas 15, V. Šulskis 14, V. Čepukaitis 12, V. Vasylius 7, R. Jakštas 6, S. Parkeris ir D. Bičkauskas po 5, O. Galdikas 3, A. Bestas 2 taškai, G. Sirutavičius taškų nepelnė.

***

Klubai skirtingai pradėjo FIBA Čempionų lygos turnyrą. „Juventus“ namuose 91:84 palaužė Strasbūro SIG komandą, o „Telenet“ svečiuose 72:74 buvo priversta pripažinti Baro „Mornar“ ekipos pranašumą.

Savaitgalį abu klubai šventė pergales vietiniame fronte. Uteniškiai savo žiūrovų akivaizdoje 81:74 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“, o Ostendės krepšininkai namuose net 98:70 sutriuškino Lježo „Liege“ krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)