Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (23:13), tačiau vėliau turėjo gerokai paplušėti, jog įrodytų savo pranašumą. Antrajame ketvirtyje varžovai gerokai priartėjo, o iškart po didžiosios pertraukos du baudų metimus realizavęs Krisas Rchardas sumažino svečių atsilikimą iki trijų taškų – 41:44.

Likus žaisti tris minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos Edgaras Stanionis dviem baudos metimu bei Keyronas Sheardas dvitaškiu vėl sugrąžino Utenos klubui dviženklį pranašumą (54:43), o per likusį laiką skirtumas tik didėjo. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei „Juventus“ pranašumas šoktelėjo iki 23 taškų ribos (66:43), tačiau K. Richardas tolimu metimu kiek sumažino „Caspiy“ deficitą – 46:66.

Paskutinis ketvirtis šiame mače tebuvo formalumas. Nors Virginijus Sirvydis leido parungtyniauti jauniesiems savo krepšininkams, „Juventus“ dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 90:56.

Šios rungtynės įsimintinos tapo dviem „Juventus“ krepšininkams. Arijus Pašakarnys pelnė pirmuosius taškus atstovaudamas „Juventus“ ekipai, o vienuolika taškų surinkęs Gintautas Matulis tapo rezultatyviausiu visų laikų Utenos klubo krepšininku.

Nugalėtojams 18 taškų surinko Karolis Petrukonis (dvitaškiai 7/9, baudos 4/6, 6 atk. kam.), 15 – Edgaras Stanionis (dvitaškiai 4/6, 7 išprov. praž., 6 per. kam.), po 12 – Aidas Vsikontas (6 rez. perd.) ir A.J.Matthewsas (dvitaškiai 4/5, baudos 4/4, 5 atk. kam.), 11 – Gintautas Matulis (9 atk. kam.), 8 – Keyronas Sheardas, 4 – Nikita Barinovas, po 2 – Jaunius Davniukas ir Arijus Pašakarnys.

Svečių gretose išsiskyrė Krisas Richardas (16 tšk.), Pavelas Mikheevas (12 tšk.) bei Zhanushas Ernsas Uulu (9 tšk., 8 kld.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)