Didžiąją rungtynių dalį pirmavę žalgiriečiai prasidėjus paskutinei minutei turėjo minimalų pranašumą (80:78), tačiau vėliau prametė du metimus paeiliui.

Pražangą išprovokavęs Rytis Biliartas pataikė vieną baudą iš dviejų, o Mindaugas Stašys, likus žaisti 8 sekundes, pelnė du taškus ir persvėrė rezultatą klaipėdiečių naudai (81:80).

Tomo Masiulio kariauna savo atsakymui turėjo 6 sekundes, tačiau surengti sėkmingo išpuolio ji nesugebėjo – po minutės pertraukėlės Paulius Valinskas suklydo, o pražangą išprovokavęs Viktoras Chodosovskis realizavo baudų metimus ir įtvirtino svečių pergalę (83:80).

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 17 (9 atk. kam.), Martynas Varnas 15, Paulius Valinskas 14 (4/11 metimai), Martynas Echodas 14, Gytis Masiulis 10 taškų.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Rytis Biliartas 22, Viktoras Chodosovskis 18 (10/10 baudų), Mindaugas Stašys 12 (9 rez. perd.), Laurynas Beliauskas ir Raidas Nacius 10 po taškų.

Kiti rezultatai:

Šakių „Vytis“ – „Mažeikiai“ – 89:81 (32:19, 17:16, 23:26, 17:20)

Joniškio „Delikatesas“ – Molėtų „Ežerūnas-Karys“ – 73:77 (15:21, 13:23, 26:8, 19:25)

„Šilutė“ – Panevėžio „Lietkabelis-2“ – 83:55 (20:11, 24:20, 23:14, 16:10)

Vilniaus „Perlas-MRU“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – 82:67 (19:31, 21:18, 23:8, 19:10)

Jonavos „Petrochema-Dextera“ – Raseinių „Rasai“ – 89:85 (20:12, 22:20, 17:25, 17:19, 13:9)

„Telšiai“ – „Palanga“ – 82:64 (21:20, 19:12, 16:18, 26:14)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)