Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti vos 8 sekundėms „Raptors“ atsiliko šešiais taškais (83:89) ir kamuolys dar priklausė jų varžovams. Tačiau jie suklydo, Terrence'as Rossas smeigė staigų tritaškį ir dar pridėjo vieną baudos metimą, o Hassanas Whiteside'as realizavo tik vieną baudą iš dviejų ir likus 3,3 sek. šeimininkų deficitas tesiekė tris taškus – 87:90.

Deja, Dwane'as Casey nebeturėjo minutės pertraukėlės ir Toronto krepšininkams teko kamuolį išsimesti iš už galinės linijos. Nepaisant to, Kyle'as Lowry aidint sirenai pataikė iš vidurio aikštės ir fantastiškai išplėšė pratęsimą – 90:90!

Visgi jame „Raptors“ beveik 4 min. nesugebėjo pelnyti taškų, pralaimėjo atkarpą 0:8 ir patyrė nesėkmę 96:102.

Įspūdingą asmeninį pasirodymą šiame mače surengė J. Valančiūnas, kuris per 41 min. surinko 24 taškus (10/16 dvitaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 14 atšokusių (visus gynyboje) kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė bei buvo rezultatyviausias ir naudingiausias saviškių gretose (+10 taškų jam būnant aikštėje).

Žaista net 41 minutė, 24 taškai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokai – nauji JV atkrintamųjų varžybų rekordai.

Lietuvis akivaizdžiai laimėjo ir akistatą su H. Whiteside'u, kurio sąskaitoje – 9 taškai (3/7 dvitaškiai, 3/6 baudos) ir 17 atkovotų kamuolių.

22 taškus įmetė DeMaras DeRozanas, bet jis tradiciškai taiklumu nepasižymėjo: 9/22 dvitaškiai, 4/6 baudos. Be to, gynėjas lemiamu metu prarado kamuolį, kai iki pratęsimo pabaigos likus 10 sek. rezultatas buvo 96:99.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 24 (14 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 22, Terrence'as Rossas 19, DeMarre'as Carrollas ir Cory Josephas po 10, Kyle'as Lowry 7 taškai (3/13 metimai iš žaidimo).

„Heat: Goranas Dragičius 26 (7/16 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/5 baudos), Dwyane'as Wade'as 24, Joe Johnsonas 16, Joshas Richardsonas 11, Luolas Dengas 10, Hassanas Whiteside'as 9 taškai (17 atk. kam.).

Antros šio serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį taip pat Toronte.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (162)