Teksaso ekipa pirmavo visas rungtynes, bet ketvirtame kėlinyje iššvaistė 16 taškų pranašumą (102:86) ir leido varžovams išlyginti rezultatą (111:111). Vis tik pergalę išplėšusį dvitaškį aidint sirenai pataikė „raketų“ lyderis Jamesas Hardenas.

Pirmo kėlinio pradžioje traumą patyręs D. Howardas susitikimo tęsti nebegalėjo. Tačiau Donatas Motiejūnas prisirinko pražangų ir per pirmus du kėlinius nieko įspūdingo nepademonstravo. Vis tik po pertraukos lietuvis žaidė solidžiau – vien per paskutinį ketvirtį jis surinko 10 taškų.

Iš viso 24-erių kaunietis per 23 minutes spėjo pelnyti 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud. met.). Be to, lietuvis dar atkovojo 6 ir perėmė bei prarado po 1 kamuolį ir 4 kartus pažeidė taisykles, o jo +/- rodiklis buvo geriausias komandoje (15).

„Suns“: Ericas Bledsoe 25 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Isaiah Thomasas 22, Markieffas Morrisas 21, Geraldas Greenas 15, Marcusas Morrisas 12 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (5/12 dvit., 3/6 trit., 14/17 baud. met., 10 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 15, Patrickas Beverley, Joshas Smithas ir Corey Breweris po 14, Trevoras Ariza 11 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)