Starto penkete žaidęs M. Kalnietis nugalėtojams pelnė 15 taškų, gynyboje atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po dusyk suklydo bei prasižengė. Per 27 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 6 dvitaškius metimus iš 8.

D. Lavrinovičius nerungtyniavo dėl traumos, o starto penkete rungtyniavusio R. Kaukėno (30 min.) sąskaitoje - 9 (tritaškiai 1/4, dvitaškiai 1/5, baudos 4/4) taškai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, 3 klaidos bei išnaudotas 5 pražangų limitas.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Krunoslavas Simonas, 13 – Estebanas Batista, 10 – Jamelas McLeanas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Amedeo Della Valle (28 tšk.), Ojaras Silinis (11 tšk.) ir Vladimiras Golubovičius (10 taškų).

Ketvirtą vietą užimantys Avelino „Sidigas“ (17/8) krepšininkai su Benu Veikalu savo aikštelėje 89:71 (29:19, 25:15, 19:17, 16:20) nugalėjo vienuoliktojoje pozicijoje esantį Ovidijaus Varanausko Varezės „Openjobmetis“ (10/15) klubą.

B. Veikalo (24 min.) indėlis į pergalę buvo solidžiausias – 25 (tritaškiai 7/8, dvitaškiai 2/2) taškai, 3 gynyboje atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir pražanga.

O. Varanauskas svečiams pelnė 7 taškus, gynyboje sugriebė 4 kamuolius bei tiek pat kartų suklydo. Per 16 minučių lietuvis pataikė vienintelį tritaškį ir 2 dvitaškius metimus iš 5.

Į dešimtą vietą pakilo Kapo d'Orlando „Betaland“ (10/15) ekipa su Simu Jasaičiu, svečiuose 70:69 (20:24, 17:19, 15:11, 18:15) privertusi pasiduoti devintojoje pozicijoje esančią Brindizio „Enel“ (11/14) komandą.

Lietuvos krepšininkas į varžovų krepšį įmetė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 6 (3 – puolime) ir gynyboje perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei triskart prasižengė. Per 35 minutes starto penkete S. Jasaitis pataikė 2 tritaškius iš 6, tačiau prametė visus 4 dvitaškius.

Į penkioliktą vietą nukrito Tautvydo Lydekos Pezaro „Consultinvest“ (9/16) penketukas, namuose 71:72 (16:18, 16:17, 19:18, 20:19) pralaimėjęs dvyliktojoje pozicijoje esantiems Kazertos „Pasta Reggia“ (10/15) krepšininkams.

Per 32 žaidimo minutes starto penkete lietuvis savo ekipai pelnė 5 (dvitaškiai 2/8, baudos 1/2) taškus, po krepšiais atkovojo 11 (6 – puolime) ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei keturissyk prasižengė.