Nuostabiai žaidė „Grissin Bon“ veteranas R. Kaukėnas. Jis per 24 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu D. Lavrinovičius per 22 minutes įmetė 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis Benas Veikalas per 13 minučių pelnė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Dabar serijos iki keturių pergalių rezultatas yra 3-3. Lemiamą mačą lietuvių atstovaujama komanda žais namuose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)