D.Motiejūnas susitikimą pradėjo startiniame penkete. Krepšininkas per 41 minutę pelnė 31 tašką (9/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 13/21 baudų), atkovojo 14 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 16 pražangų, 3 sykius pažeidė taisykles bei 7 kartus suklydo.

21 tašką šeimininkams surinko Devinas Smithas (6 atk. kam.).

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Jasminas Perkovičius (20 tšk., 6 atk. kam.).

R.Kaukėnas vedė "Montepaschi" į pergalę prieš D.Gailiaus ekipą

Eilinę pergalę Italijos krepšinio čempionate iškovojo Rimanto Kaukėno ir Kšištofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ ekipa. Čempionės titulą ginanti komanda svečiuose 81:72 (24:17; 15:29; 24:7; 18:19) nugalėjo Deivido Gailiaus Bolonijos „Canadian Solar“ klubą.

R.Kaukėnas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 21 minutę pelnęs 17 taškų (4/9 dvitaškių, 3/5 tritaškių) buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Gynėjas taip pat atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius pažeidė taisykles bei 3 kartus suklydo.

K.Lavrinovičius nebuvo registruotas mačui.

D.Gailius ant parketo išbuvo 20 minučių. Krepšininkas surinko 10 taškų (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/5 baudų), sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus prasižengė bei sykį suklydo.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 17, Shaunas Stonerookas 13, Marco Carraretto ir Andrea Michelori (6 atk. kam.) po 10, Pietro Aradori 9.

„Canadian Solar“: Kelvinas Riversas 23, Deividas Gailius (6 atk. kam.) 10, Giuseppe Poeta 9.

T.Lydeka vos neatliko dvigubo dublio, jo komanda šventė lengvą pergalę

Triuškinančią pergalę Italijos krepšinio čempionate iškovojo Pesaro „Scavolini Siviglia“ komanda su Tautvydu Lydeka. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 84:64 (23:19; 22:16; 15:12; 29:18) nugalėjo Brindisio „Enel“ krepšininkus.

T.Lydeka per 25 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvitaškių, 1/1 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, 4 sykius pažeidė taisykles bei 2 kartus suklydo.

„Scavolini Siviglia“: Guillermo Diazas 17, Danielis Hackettas 14, Tautvydas Lydeka (9 atk. kam.) 13, Andre Collinsas 10.

„Enel“: Bobby Dixonas 19, Yakhouba Diawara 15, Krisas Langas (6 atk. kam.) 13.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.