Jei pirmoje rungtynių dalyje Milano komanda dar turėjo iniciatyvą savo rankose (41:38), tai po didžiosios pertraukos ją išleido.

Varžovai jau trečiame kėlinyje perlaužė rungtynių eigą sau naudinga linkme iš išsiveržė į priekį 58:54.

Paskutiniame kėlinyje aikštės šeimininkai atsitiesti nesugebėjo, ir pralaimėję 10 minučių atkarpą 12:18, turėjo pripažinti svečių pranašumą 66:76.

„Emporio Armani“ krepšininkai neleistinai daug klydo – net 21 kartą. Trento ekipa padarė 14 klaidų, bet perėmė net 16 kamuolių (Milano komanda – tik 6).

19 min. žaidęs M. Kalnietis „Emporio Armani“ ekipai nepelnė nė taško (0/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Rezultatyviausiai Milano komandoje žaidė K. Tarczewskis. Jo sąskaitoje 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. 12 taškų pridėjo K. Simonas, 11 – R. Hickmanas.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė D. Hogue'as, 13 – J. Gomesas, 12 – S. Shieldsas, po 10 – D. Flaccadori ir D. Suttonas.

Antrąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos žais šeštadienį Milane.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)