Kiek sėkmingiau rungtynes pradėjo, tačiau Kazio Maksvyčio auklėtiniai netruko apsiprasti, o antro kėlinio pradžioje surengtas spurtas 17:3 leido kaip reikiant nutolti (44:25). Prieš ilgąją pertrauką komandą skyrė 15 taškų – 50:35.

Per trečią ketvirtį prie savo persvaros dar vieną tašką pridėjęs „Lietkabelis“ per anksti ėmė džiaugtis pergale (74:58). Tuo pasinaudoję svečiai ėmė smagintis puolime ir tiksint paskutinei mačo minutei netgi atsidūrė priekyje (88:89). Tačiau sėkmė buvo panevėžiečių pusėje – aidint sirenai dvitaškį pataikė Donatas Tarolis – 90:89.

Verta pažymėti, kad pergalės panevėžiečiai iš savo rankų vos neišleido, nors vienu metu turėjo net 23 taškų persvarą (68:45)!

Mače Panevėžyje Makedonijos čempionams vadovavo laikinasis treneris Aleksandras Jončevskis, klube nuo 2012-ųjų dirbęs asistentu. Dėl keturių pralaimėjimų Adrijos lygos starte iš vyriausiojo trenerio posto buvo išverstas Emilis Rajkovičius, be to, atleisti ir du amerikiečiai – Torey Thomasas bei Jeremiah Massey.

Tuo metu K. Maksvytis turėjo verstis be vis dar nugaros skausmų kamuojamo Darjušo Lavrinovičiaus pagalbos. 36-erių veteranas šiame sezone dar nėra sužaidęs nė vienerių oficialių rungtynių.

„Lietkabelis“: Kšyštofas Lavrinovičius 18 (4/4 trit.), Donatas Tarolis 17 (7/8 dvit.), Žygimantas Skučas 15, Lorenzo Williamsas 11 (6 rez. perd.), Benas Madgenas 10 taškų.

MZT: Stefanas Sinovecas 20, Urošas Lučičius ir Xavieras Thamesas po 17, Joshas Scottas 13, Jure Laličius ir Charlonas Kloofas (8 rez. perd.) po 10 taškų.

Žaidėjų statistika

Kitose A grupės rungtynėse Las Palmo „Gran Canaria“ be gailesčio 101:76 (22:16, 32:18, 23:27, 24:15) sutriuškino Zagrebo „Cedevita“ krepšininkus.

Šioje grupėje dėl keturių kelialapių į kitą etapą varžysis ir Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komanda.

Vasarą netikėtai kvietimo debiutuoti ULEB Europos taurėje sulaukęs „Lietkabelis“ paskutinį kartą tarptautiniame turnure žaidė prieš 17 metų. 1999–2000 m. sezone „Sema“ besivadinęs klubas varžėsi Radivojaus Koračo taurės turnyre. Tiesa, tuomet panevėžiečiai pergalės skonio taip ir nepatyrė – pralaimėjo visas šešerias rungtynes.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)