Vitorijos krepšininkai svečiuose 83:76 (21:17, 19:18, 22:25, 21:16) įveikė penktoje pozicijoje esančią Manresos "Ricoh" (13 pergalių ir 9 pralaimėjimai) ekipą.

A. Macijauskas nugalėtojams pelnė 14 taškų, per 29 minutes pataikęs 2 dvitaškius iš 6, 3 tritaškius iš 6 ir vienintelį baudos metimą. Be to lietuvis atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus prasižengė bei išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Rezultatyviau už A.Macijauską žaidė Luisas Scola (17 tšk.) ir Andrew Bettsas (16 taškų).

Šeimininkų gretose išsiskyrė Juanas Espilas (18 tšk.), Albertas Oliveris (14 tšk.) ir Ferranas Lavina (13 taškų).

Po šios pergalės "Tau Ceramica" artimiausius persekiotojus Valensijos "Pamesa" ir "Barcelona" krepšininkus lenkia jau keturiomis pergalėmis.

"Pamesa" sekmadienį savo aikštėje 91:70 nugalėjo Fuenlabrados "Jabones Pardo" ekipą, o "Barcelona" išvykoje 64:86 pralaimėjo Madrido "Adecco Estudiantes" klubui.

Vienuoliktąją nesėkmę dvidešimt antrajame mače patyrė ir į dešimtąją vietą smuktelėjo Donato Slaninos Seviljos "Caja San Fernando" klubas, išvykoje 64:80 (16:18, 21:13, 12:22, 15:27) pralaimėjęs šeštoje pozicijoje esančiai Madrido "Real" komandai.

Lietuvis svečiams per 34,5 minutės pelnė 15 taškų. D.Slanina pataikė 5 dvitaškius iš 9, 1 tritaškį iš 4, realizavo 2 baudų metimus iš 4, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė bei išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Rezultatyviau už lietuvį svečių komandoje žaidė tik Carlosas Cazorla, pelnęs 16 taškų.

"Real" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo latvis Kasparas Kambala (25 tšk.) ir graikas Antonis Fotsis (19 taškų).

Kitų XXII turo rungtynių rezultatai:

Las Palmo "Auna" - Lugo "Leche Rio" 65:82

Alikantės "Etosa" - Leidos "Caprabo" 82:84

Malagos "Unicaja" - Žironos "Casademont" 80:70

Tenerifes "Unelco" - Mursijos "Polaris World" 87:73

Valjadolido "Forum" - Badalonos "Juventut" 90:94

Ispanijos ACB lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):