M. Pocius per 16 minučių (16:17) pelnė 3 taškus. Jis pataikė vieną tritaškį iš keturių, atkovojo du kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir tris sykius prasižengė.

Tai pirma „karališko“ klubo nesėkmė Ispanijos čempionate.

Kitoje turo dvikovoje „Valladolid“ krepšininkai savo aikštėje nugalėjo Lagun Aro GBC ekipą po pratęsimo 89:86 (25:10, 17:20, 13:24, 19:20, 15:12).

„Bizkaia“ - „Real“ - 86:82 (24:14, 22:19, 18:22, 22:24).

„Bizkaia“: Konstantinos Vasileiadis 18, Alexas Mumbru 15, Marko Baničius 13, Aaronas Lee Jacksonas 12, Raulis Lopezas 11, D'oras Fischeris 10, Rogeris Grimau 5 taškai.

„Real“: Felipe Reyesas 18, Ante Tomičius ir Rudy Fernandezas po 17, Sergio Llullas 10, Jaycee Carrollas 7, Novica Velickovičius 5, Martynas Pocius ir Carlosas Suarezas po 3, Sergio Rodriguezas 2 taškai.

„Valladolid“ - Lagun Aro GBC - 89:86 (25:10, 17:20, 13:24, 19:20, 15:12), - po pratęsimo.

„Valladolid“: Kahiemas Jamelis Seawrightas ir Diego Garcia po 17, Herve Toure 14, Stephane'as Dumas 11, Nacho Martinas ir Jasonas Robinsonas po 10 taškų.

Lagun Aro GBC: Andy Panko ir Sergi Vidalis po 18, Jimmy Baronas 14, Davidas Doblas ir Javieras Salgado po 10 taškų.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):