Trečiadienį viešnios po pirmo kėlinio pirmavo 26:22, po antro - 42:31, o 23-ią min. įgijo net 12 taškų persvarą (46:34). Bet po to „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo 6 minučių atkarpą net 18:4 ir persvėrė rezultatą 52:50. 35-ą min. aikštės šeimininkės atitrūko 68:55, o paskutinėmis rungtynių minutėmis dar labiau padidino persvarą.

„Hoptrans-Sirenų“ komandai Iveta Šalkauskė per 33 min. pelnė 27 taškus (dvitaškiai 9/10, tritaškiai 0/2, baudos 9/10). Vidurio puolėja dar atkovojo 10 kamuolių. Praėjusį šeštadienį 33-ią gimtadienį šventusi Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 22, komandos naujokė Santa Okockytė - 15, o Milda Sauliūtė - 9 taškus.

„Tim-Scuf“ ekipai (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė Vita Gorobec, po 13 - Darija Zavidna ir Miriam Uro-Nillie, 8 - Liudmila Naumenko (9 atk. kam.).

Aikštės šeimininkės iš 36 dvitaškių pataikė 23 (63,9 proc.), iš 13 tritaškių - tik 2 (15,4 proc.), o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 29-38.

Antradienį „Hoptrans-Sirenos“ namuose nugalėjo Ukrainos klubą 78:64.

Paskutines BWBL reguliaraus sezono rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ žais sausio 25-ą dieną namuose su Rygos „RSU-Merks“ (Latvija) ekipa.