Pergalingus du taškus, likus žaisti pustrečios sekundės, viešnioms iš po krepšio pelnė Iveta Šalkauskė. Vidurio puolėja dar metė baudos metimą, bet jis buvo netaiklus, o paskutinė aikštelės šeimininkių ataka buvo nesėkminga.

Daugiau nei pusę rungtynių Kauno rajono krepšininkės žaidė be vyriausiojo trenerio Lino Šalkaus. Jis 19-ą minutę už dvi technines pražangas buvo pašalintas iš aikštės.

Po dviejų kėlinių „Hoptrans-Sirenos“ pirmavo 41:36, o po trijų rezultatas buvo lygus 55:55. 35-ą min. „Udominate Basket“ krepšininkės buvo įgijusios trijų taškų persvarą (64:61). Likus žaisti 3 min. 50 sek., Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė persvėrė rezultatą 67:66. Po to Umeo ekipa du kartus (69:67, 71:69) buvo išsiveržusi į priekį, bet į tai taikliais baudų metimais atsakė R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė, kuri iš viso pelnė 28 taškus.

I. Šalkauskė prie pergalės prisidėjo 25 taškais.

Pirmąją nesėkmę trečiosiose rungtynėse patyrusių šeimininkių gretose sėkmingiausiai žaidė Jeannie Saunders (18 tšk.) ir Stefanie Yderstrom (14 taškų).

BWBL reguliariojo sezono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):