Po šios pergalės Lietuvos vicečempionės pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti tris minutes aikštelės šeimininkės dar turėjo dviženklę persvarą (62:51), tačiau „Udominate Basket“ nenuleido rankų. Švedės spurtavo 9:2 ir pradėjus tiksėti paskutinei minutei komandas skyrė vos 4 taškai (64:60).

Netrukus abi ekipos apsikeitė nuobaudomis – „Udominate Basket“ buvo nubaustos nesportine pražanga, „Hoptrans-Sirenos“ – technine. Visgi lietuvių pergalę įtvirtino du taiklūs Mildo Sauliūtės baudų metimai.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 20, Iveta Šalkauskė 19 (12 atk. kam., 6 klaidos), Kornelija Balčiūnaitė 12, Eglė Tarasevičiūtė 9 taškai.

„Udominate Basket“: Pamela Blomberg 24 (9 atk. kam., 6/6 dvitaškiai), Kadidja Andersson 11, Jessica Nilsson 10, Jeannie Saunders 8 taškai (7 klaidos).

Kitas rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ žais gruodžio 14 d., kuomet namuose susitiks su Talino „Eclex/1182“ ekipa iš Estijos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)