Trenerio Lino Šalkaus vadovaujama Lietuvos ekipa (9 pergalės/1 pralaimėjimas) reguliariajame sezone užėmė pirmąją vietą. „RSU-Merks“ komanda (2/8) liko penkta ir antrajame etape nežais.

Be vienos savo lyderių Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės rungtyniavusi Kauno rajono komanda 15-ąją min. pirmavo 33:20, o po dviejų kėlinių – 36:30. 25-ąją min. viešnios persvėrė rezultatą 43:42. Tačiau po to „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo atkarpą net 15:2 ir po trijų kėlinių pirmavo 57:45. 32-ąją min. komandas skyrė 14 taškų (61:47).

Aikštės šeimininkės kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 36-45.

Nugalėtojų komandai 20 taškų pelnė Santa Okockytė (7 rez. perd.), 16 – Iveta Šalkauskė, 11 – Akvilė Baronėnaitė, 9 – Eglė Tarasevičiūtė. Kornelija Balčiūnaitė atkovojo 10 kamuolių.

„RSU-Merks“ ekipai 21 tašką pelnė Katė Aizsila (8 atk. kam.), 10 – Katė Kreslinia (7 rez. perd.).

Praėjusių metų lapkričio 16 dieną „Hoptrans-Sirenos“ svečiuose nusileido Rygos komandai 78:83.

BWBL reguliarusis sezonas baigiasi sekmadienį.