Trečio ketvirčio viduryje „raketos“ pirmavo 15 taškų skirtumu (75:60), bet tuomet atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję „Clippers“ žaidėjai perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą (96:96).

Netrukus tritaškį smeigė Terrence'as Jonesas, o Mattas Barnesas iškart atsakė dvitaškiu su pražanga, bet baudos metimo nepataikė (99:98).

Jamesas Hardenas realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų ir suteikė šansą šeimininkams (100:98). Per 8,2 sek. Chrisas Paulas sugebėjo susikurti progą, bet jo metimas buvo itin netaiklus.

Donatui Motiejūnui šiame susitikime teko stumdytis su Blake'u Griffinu, kuris į aikštelę grįžo po 5 savaičių pertraukos, ir atkovotų kamuolių monstru DeAndre Jordanu.

24-verių lietuvis žaidė net 43 minutes (daugiausiai komandoje), per kurias itin prastai atakavo krepšį – mūsiškis pataikė 3 dvitaškius iš 13, prametė abu tritaškius ir sėkmingai realizavo 3 baudų metimus iš 5 bandymų.

Iš viso D-MO sąskaitoje – 9 taškai, 6 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas varžovui ir 2 pražangos.

„Clippers“: Chrisas Paulas 23, Mattas Barnesas 19, J. J. Redickas 15, Blake'as Griffinas 11 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), ..., DeAndre Jordanas 5 taškai (20 atk. kam., 4 blk.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (4/11 dvit., 3/5 trit., 17/18 baud. met., 7 rez. perd.), Trevoras Ariza 19 (9 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 16 (12 atk. kam.), Patrickas Beverley 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)