Vos aštuonios į Kauną atvykusios „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės geriau pradėjo rungtynes (8:5). Tačiau netrukus rezultatas tapo lygus (12:12) ir pirmą kėlinį sostinės ekipa sugebėjo laimėti vos vienu tašku (18:17).

Antras kėlinys ir toliau klostėsi panašiai. Nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros (25:27). Tačiau ketvirčio pabaigoje, likus žaisti trims minutėms, „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda laimėjo atkarpą 13:0 ir po dviejų kėlinių pirmavo jau 11 taškų skirtumu (38:27).

Trečiame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė Vilniaus komandai (46:32). Po trijų kėlinių „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda turėjo 15 taškų persvarą (64:49).

Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilo „LKKA-Aistės“. Šeimininkės sumažino atsilikimą iki 8 taškų (73:65), tačiau paskutines minutes sėkmingiau sužaidusios sostinės krepšininkės iškovojo pergalę (78:67).

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja pelnė 28 taškus (12/14 dvitaškiai, 4/4 baudos), po krepšiais sugriebė 15 atšokusių kamuolių, blokavo 6 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė ir surinko net +49 naudingumo balus.

„Kibirkštis-Tichė-IKI“: Gintarė Petronytė 28, Kristina Vengrytė 19 (8/13 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8 atk. kam., 3 per., 3 blk.), Santa Dreimanė 14 (2/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4 rez. per.), Sakellie Daniels 8 (3/5 dvitaškiai, 2/7 baudos, 10 atk. kam., 7 rez. per., 6 per., 9 kld.), Greta Šniokaitė 6 (3/7 dvitaškiai, 3 per., 5 kld.), Eglė Šniokaitė 3 taškai (0/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai). Šarūnė Povilionytė ir Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

„LKKA-Aistės“: Laura Svarytė 24 (8 atk. kam., 4 rez. perdav.), Dovilė Saurazaitė 13 taškų, Kornelija Balčiūnaitė 10 taškaų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais po savaitės. Trečiadienį (vasario 22 d.) Vilniaus klubas namuose priims „Utenos“ krepšininkes.